کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان 98 – 99

کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان 98

پس از انجام فرایند مربوط به ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان هر یک از داوطلبانی که در این آزمون ثبت نام کرده اند لازم است قبل از حضور در جلسه آزمون سنجش هوش کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند . با توجه به اهمیت اطلاع از زمان و نحوه ی دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم در این پست قصد داریم تا در مورد زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 99 اطلاعات کافی را در اختیار داوطلبن عزیز قرار دهیم .

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم 98 – 99

بر اساس مندرجات موجود در دفترچه ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان زمان توزیع و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش مدارس استعداد درخشان یک هفته قبل از زمان برگزاری آزمون سنجش هوش می باشد . با توجه به اینکه آزمون سنجش هوش تیزهوشان در مورخه 30 خرداد ماه 98 برگزار می شود لذا کلیه ی داوطلبان قبل از زمان برگزاری آزمون سنجش هوش با مراجعه به سامانه ثبت نام به آدرس hoosh.medu.ir نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه ی خود اقدام نمایند . داوطلبان عزیز دقت نمایند که کلیه مراحل ثبت نام ، دریافت کارت ورود به جلسه ، مشاهده نتایج ، ثبت درخواست تجدید نظر و دریافت پاسخ به صورت اینترنتی می باشد .

اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم 98 – 99

اطلاعات درج شده در کارت ورود به جلسه شامل نام و نام خانوادگی و سایر مشخصات فردی دانش آموز ، عکس داوطلب ، نام مدارس استعداد های درخشان انتخاب شده به ترتیب اولویت و نشانی دقیق حوزه سنجش می باشد . داوطلبان دقت داشته باشند که شرکت در جلسه سنجش بدون همراه داشتن کارت ورود به جلسه سنجش هوش 98 ممنوع می باشد .

برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان هفتم 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا