ویرایش ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم

ویرایش ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم

مدارس تیزهوشان هرساله با برگزاری آزمون ورودی دانش آموزان مستعد و باهوش را برای ادامه تحصیل در این مدارس جذب می نمایند. تحصیل در مدارس تیزهوشان در پایه متوسطه اول و متوسطه دوم امکانپذیر می باشد و هرساله آزمون ورودی مدارس تیزهوشان برای پایه ششم به هفتم و پایه نهم به دهم برگزار می گردد . پس در نظر داشته باشید که امکان تحصیل در مدارس تیزهوشان برای پایه ابتدایی مقدور نمی باشد.

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان هفتم در چند مرحله صورت میگیرد : مرحله اول مراجعه به سایت hoosh.medu.ir و تکمیل فرم ثبت نام می باشد. مرحله دوم مربوط به پرداخت هزینه آزمون سنجش هوش تیزهوشان می باشد که بصورت اینترنتی و از طریق سایت فوق قابل پرداخت می باشد. پس از پرداخت هزینه ثبت نام داوطلبان تکمیل می گردد.

حال داوطلبانی که اطلاعات داوطلبی خود را در مرحله اول ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم به اشتباه در سیستم ثبت نموده اند میتوانند همزمان با پرداخت هزینه ، نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان اقدام نمایند.

مراحل بعدی ثبت نام مدارس تیزهوشان شامل دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ، دریافت نتایج آزمون و ثبت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان می باشد. تمامی این مراحل از طریق سامانه www.hoosh.medu.ir انجام می گیرد.

با توجه به بازه زمانی ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم در سال های اخیر ، زمان ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان را نیمه دوم اردیبهشت میتوان تخمین زد. داوطلبان باتوجه به اطلاعیه زمان ثبت نام که از طریق سامانه استعدادهای درخشان منتشر خواهد شد میتوانند برای ثبت نام و شرکت در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم اقدام کنند.

شرایط ثبت نام و شرکت در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان ششم به هفتم بدین صورت می باشد : دانش آموزان پایه ششمی که قصد شرکت در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان را دارند بایستی در تمامی دروس نوبت دوم پایه ششم نمرات خیلی خوب را کسب نمایند. این داوطلبان در صورت دارا بون شرایط ثبت نام میتوانند با مراجعه به سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان متوسطه اول با وارد نمودن کد ملی و رمز همگام خود وارد سامانه شده و فرم تقاضانامه اینترنتی برای شرکت در آزمون سنجش هوش ششم به هفتم را تکمیل نمایند.

برای مشاوره ویرایش ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا