زمان و نحوه پرداخت هزینه آزمون سنجش هوش

هزینه ثبت نام سنجش هوش تیزهوشان را چگونه پرداخت کنیم

ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم سالتحصیلی 98 – 99 از نیمه اول اردیبهشت ماه شروع خواهد شد و داوطلبان در بازه زمانی اعلام شده با مراجعه به سایت www.hoosh.medu.ir فرم تقاضانامه شرکت در آزمون را تکمیل نمایند.

ثبت نام در دو مرحله انجام می گیرد؛ مرحله اول مربوط به تکمیل فرم ثبت نام و درج اطلاعات داوطلبی می باشد و مرحله دوم مربوط به پرداخت وجه تیزهوشان و نمونه دولتی می باشد که برای نهایی کردن ثبت نام و شرکت در آزمون ، پرداخت هزینه ثبت نام سنجش هوش تیزهوشان 98  الزامی می باشد.

زمان و نحوه پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی 98

زمان پرداخت وجه آزمون سجش هوش تیزهوشان سال 98 همزمان با ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم اعلام شده است. داوطلبان عزیز توجه نمایند که زمان اعلام شده برای پرداخت وجه تیزهوشان ششم به هفتم به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

توجه : دانش آموزان و اولیای عزیز توجه نمایند که بازه زمانی اعلام شده جهت پرداخت وجه ثبت نام سجش هوش تیزهوشان پایه هفتم می باشد و پرداخت هزینه آزمون سنجش هوش تیزهوشان هفتم از طریق سامانه hoosh.medu.ir خواهد بود.

نحوه پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان هفتم بصورت اینترنتی و از طریق سامانه ثبت نام مدارس استعدادهای درخشان خواهد بود. هزینه شرکت در آزمون تیزهوشان و هزینه شرکت در آزمون نمونه دولتی مبلغ 18000 تومان می باشد که باید پس از وارد نمودن نام کاربری و رمز ورود همگام ، از طریق درگاه اینترنتی سامانه ثبت نام پرداخت گردیده و از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب استفاده گردد.

توجه 1: در صورت واریز وجه ثبت نام به صورت مستقیم، از طریق مراجعه به بانک و یا دستگاه های خودپرداز، ثبت نام انجام نمی شود و وجه واریزی نیز قابل استرداد نخواهد بود.

توجه 2: مبلغ فوق ثابت بوده و به جز این مبلغ، دریافت هرگونه وجه تحت هر عنوان ممنوع است.

نکته : ضروری است داوطلبان پس از طی مراحل ثبت نام و پرداخت وجه سنجش هوش تیزهوشان ، شماره پیگیری را دریافت نمایند و آن را جهت استفاده های بعدی نزد خود نگهداری کنند.

برای اطلاع از زمان و نحوه پرداخت هزینه آزمون سنجش تیزهوشان 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

چنانچه داوطلب شرکت در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 99 هستید مطالعه مقالات ذیل پیشنهاد می شود :

راهنمای ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 99

ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان 98

زمان و نحوه ثبت نام سنجش هوش تیزهوشان 98

دفترچه ثبت نام آزمون سنجش هوش 98

سایت ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98

ویرایش ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 98

نمونه سوالات آزمون سنجش هوش تیزهوشان

کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان 98 – 99

زمان برگزاری سنجش هوش و استعداد ورودی پایه هفتم در مدارس استعدادهای درخشان 98

اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان 98

‫2 نظرها

  1. ثبت نام مرحله اول را انجام دادم ولی برا ی پرداخت الکترونیکی وجه سایت مشکل داره و گزینه ای برای این نوع پرداخت فعال نیست.

    1. با سلام داوطلب عزیز سامانه برای پرداخت هزینه با مشکل مواجه شده بود که الان درست شده است و میتوانید از طریق سامانه hoosh.medu.ir وارد پنل خود شده و هزینه تیزهوشان را پرداخت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا