مدارک لازم برای ثبت نام آزمون سنجش هوش ششم به هفتم

در سال تحصیلی گذشته تغییر اساسی در رابطه با برگزاری آزمون تیزهوشان پایه ششم و هفتم بوجود آمد. با اعمال این تغییر برای ورود به پایه هفتم مدارس تیزهوشان تنها آزمون سنجش هوش برگزار می گردد. جهت شرکت در این آزمون داوطلبان بایستی مدارک لازم برای ثبت نام آزمون سنجش هوش ششم به هفتم را به همراه داشته باشند.

در ادامه به بیان مدارک لازم برای ثبت نام آزمون سنجش هوش ششم به هفتم خواهیم پرداخت.

مدارک لازم برای ثبت نام آزمون سنجش هوش ششم به هفتم

در بخش های مختلف بیان کردیم ثبت نام آزمون سنجش هوش به صورت اینترنتی و از طریق سایت hoosh.medu.ir صورت می‌گیرد.

در فرآیند این ثبت نام داوطلبان بایستی اطلاعاتی از مدارک شناسایی و تحصیلی خود را در بخش های تعیین شده سایت بارگزاری نمایند.

از جمله مدارک لازم برای ثبت نام آزمون سنجش هوش جهت ورود به پایه ششم به هفتم می توان به موارد زیر اشاره نمود :

شناسنامه دانش‌ آموزان

کارنامه سالانه دانش آموز

عکس پرسنلی دانش آموز ( عکس بایستی در اندازه های ۲۰۰ در ۳۰۰ و یا ۳۰۰ در ۴۰۰ بوده باشد. همچنین حجم عکس حداکثر باید ۷۰ کیلوبایت و مربوطه مربوط به سال جاری بوده باشد ).

همچنین به همراه داشتن کارت بانکی دارای رمز دوم جهت پرداخت هزینه شرکت در آزمون نیز ضروری میباشد. ( هزینه ثبت نام مبلغی در حدود ۲۸ هزار تومان می باشد. )

لازم به ذکر است در صورتی که در فرآیند ثبت نام آزمون سنجش هوش ششم به هفتم در سایت www.hoosh.medu.ir اطلاعات اشتباه ثبت شده باشد امکان ویرایش این اطلاعات نیز وجود دارد. جهت ویرایش این اطلاعات زمان بندی خاص و از قبل تعیین شده ای در سایت هوش وجود دارد.

در صورت نیاز به مشاوره در خصوص مدارک لازم برای ثبت نام آزمون سنجش هوش ششم به هفتم میتوانید از طریق شماره های زیر با مشاورین مرکز در ارتباط باشید.

تماس طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375

تماس طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا