سایت تیزهوشان ششم به هفتم 99 – 1400

سایت ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم 99 – 1400 به نشانی اینترنتی hoosh medu ir میباشد که دانش آموزان مستعد و علاقمند به تحصیل در مدارس تیزهوشان ششم به هفتم ، هر ساله به صورت اینترنتی با مراجعه به سایت مدارس تیزهوشان و پر کردن فرم پیش و پرداخت هزینه ثبت نام ، در آزمون ورودی این مدارس شرکت می نمایند . متقاضیان مدارس تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰ باید از طریق سایت ثبت نام تیزهوشان وارد پرتال شخصی خود شوند و ثبت نام خود را انجام دهند .

مرکز ملی استعداد های درخشان برای پذیرش دانش آموزان خود در پایه هفتم آزمون سنجش و هوش برگزار می نماید به همین دلیل دانش آموزان باید قبل از هر چیزی در صورت داشتن شرایط لازم آزمون ورودی این مدارس ، در سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ اقدام به ثبت نام نماید .

دانش آموزانی میتوانند با در دست داشتن کد ملی و رمز ورود همگام خود در سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم وارد شده  و ثبت نام خود را به تایید برسانند ، تا امکان شرکت در آزمون سنجش هوش را داشته باشند. در ادامه این مقاله سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان 99 – 1400 و مراحل ثبت نام تیزهوشان شرح داده شده است .

برای اطلاع از نحوه ورود به سایت ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم 99 – 1400

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

نحوه ورود به سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان هفتم 99 – 1400

نحوه ورود به سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان هفتم 99 – 1400

داوطلبان علاقمند به شرکت در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 99 – 1400 باید در سایت hoosh.medu.ir ، ثبت نام خود را انجام دهند . سایت مدارس تیزهوشان ششم به هفتم شامل مطالب مفیدی برای داوطلبان می باشد که این مطالب که در قالب اطلاعیه در سایت بارگزاری شده اند .

از جمله مطالب مفید در سایت استعداد های درخشان ششم به هفتم ، زمان فعال شدن لینک ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم 99 – 1400 ، زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ، دفترچه راهنمای ثبت نام تیزهوشان ششم 99 ، دفترچه سوالات و پاسخنامه آزمون تیزهوشان سال گذشته و … می باشند .

دانش آموزان با استفاده از این اطلاعیه ها باید در زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان 99 – 1400 و در صورت داشتن شرایط لازم جهت ثبت نام در این آزمون از طریق سایت مدارس تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰ وارد پنل شخصی خود شده و شروع به ثبت نام نمایند .

زمان شروع ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 99 – 1400 از روز شنبه 26 بهمن ماه می باشد و تا مورخه 3 اسفند ماه ادامه خواهد داشت.

مراحل ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 99 – 1400

دانش آموزان داوطلب آزمون مدارس تیزهوشان بعد از اطمینان از داشتن شرایط لازم برای شرکت در آزمون تیزهوشان و ورود به سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان 99 – 1400 ، باید ثبت نام خود را تکمیل نمایند . نحوه ثبت نام در مدارس تیزهوشان ششم به هفتم سال 99 شامل دو مرحله می باشد که در ذیل هر این دو مرحله توضیح داده شده است :

مرحله اول

مرحله اول در ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 99 – 1400 تکمیل فرم پیش ثبت نام می باشد که دانش آموز با در دست داشتن کد ملی و رمز ورود همگام وارد سامانه سنجش و هوش ششم به هفتم hoosh.medu.ir شود .

فرم پیش ثبت نام خود که شامل اطلاعات شخصی دانش آموز مثل نام ، نام خانوادگی ، نام پدر ، نام پدربزرگ پدری ، آدرس محل سکونت دانش آموز ، کد ملی پدر دانش آموز و انتخاب مدرسه تیزهوشان می باشد که دانش آموزان می توانند در صورت وجود تعدد مدارس تیزهوشان در شهرستان خود ، سه مدرسه به ترتیب اولویت را انتخاب نمایند .

​مرحله دوم

در این مرحله داوطلبان باید از طریق لینک پرداخت هزینه که در سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان 99 – 1400 فعال می شود هزینه ثبت نام درآزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰ را پرداخت نمایند .

گاهی لینک پرداخت هزینه ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم دیرتر روی سایت ثبت نام سنجش و هوش بارگزاری می شود و یا حتی دچار مشکلاتی می شود که ممکن است بلافاصله پس از تکمیل فرم پیش نویس ثبت نام در مرحله اول امکان پرداخت هزینه برای دانش آموزان فراهم نشود .

داوطلبان باید این آگاهی را داشته باشند که اگر پرداخت هزینه خود را انجام ندادند ، ثبت نام آن ها هنوز تکمیل نشده است و باید به محض فعال شدن لینک پرداخت هزینه سریعا پرداخت خود را از طریق درگاه پرداخت آنلاین که در سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان موجود است ، انجام نمایند .

برای اطلاع از نحوه ورود به سایت ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم 99 – 1400

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا