زمان برگزاری سنجش هوش و استعداد ورودی پایه هفتم در مدارس استعدادهای درخشان 98

زمان برگزاری سنجش هوش و استعداد ورودی پایه هفتم در مدارس استعدادهای درخشان 98

مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌ پژوهان جوان زمان برگزاری سنجش هوش و استعداد ورودی پایه هفتم در مدارس استعدادهای درخشان را اعلام کرد.

به گزارش مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش‌وپرورش، زمان برگزاری سنجش هوش برای دانش آموزان ورودی پایه هفتم در مدارس استعدادهای درخشان در تیرماه 98 است و شرایط شرکت در این سنجش داشتن تمام عناوین درسی سال پنجم و ششم ابتدایی با ارزشیابی خیلی خوب است. همچنین دانش‌آموزانی که فقط در یک عنوان درسی درمجموع دروس پنجم و ششم ارزشیابی خوب دارند، می‌توانند در این سنجش شرکت کنند. ثبت نام نیز از طریق سامانه hoosh.medu.ir خواهد بود.

بر اساس این گزارش؛ تمام مؤلفه‌ های سنجش، مرتبط باهوش و استعداد دانش‌آموز است و به‌هیچ‌ عنوان آزمون پیشرفت تحصیلی برگزار نمی‌شود.

شایان‌ ذکر است، با توجه به اینکه سنجش فوق نیازی به آموزش‌ های تخصصی و عمومی ندارد، اولیاء دانش آموزان به‌هیچ‌ عنوان نیاز به آموزش‌ های غیرضروری، ثبت‌ نام و یا تهیه کتاب‌ های خاص برای آمادگی در این سنجش برای فرزندانشان را ندارند.

منیع : آموزش و پرورش

داوطلبان و والدین گرامی در صورت هر گونه نیاز به راهنمایی درباره آزمون سنجش هوش تیزهوشان با مشاورین سامانه در ارتباط باشید.

تماس طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375

تماس طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا