دفترچه ثبت نام آزمون سنجش هوش

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون سنجش هوش

مدارس تیزهوشان یکی از پرطرفدارترین مدارس کشور بوده که هر ساله در دو مقطع تحصیلی ثبت نام می نماید. ثبت نام مدارس تیزهوشان در  مقطع متوسطه اول یا همان پایه ششم به هفتم از سال 97 دچار تغییراتی در نحوه پذیرش و برگزاری آزمون شد، بدین صورت که آزمون سنجش هوش جایگزین آزمون تیزهوشان هفتم گردید. والدین و دانش آموزان گرامی میتوانند با دانلود دفترچه آزمون سنجش هوش تمامی اطلاعات مربوط به روند ثبت نام ، نحوه ورود به سایت سنجش هوش تیزهوشان ، نحوه پر کردن اطلاعات ثبت نام ، شرایط ثبت نام در آزمون سنجش هوش ، پرداخت هزینه ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان را بدست بیاورند. دفترچه آزمون سنجش هوش را میتوانید از طریق سامانه hoosh.medu.ir دانلود نموده و مطالعه کنید.

آیا ثبت نام آزمون سنجش هوش بصورت حضوری انجام می پذیرد؟

والدین و داوطلبان عزیز توجه داشته باشند برای ثبت نام به هیچ وجه به مدرسه مراجعه نکنید و فقط و فقط ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشاان هفتم بصورت اینترنتی و از طریق سایت www.hoosh.medu.ir انجام می شود و هزینه ثبت نام در حدود 20 هزار تومان می باشد که بصورت اینترنتی پرداخت می گردد ، لذا از پرداخت هزینه به مدارس برای ثبت نام اجتناب کنید.

شرایط ثبت نام مدارس آزمون سنجش هوش پایه ششم به هفتم

برای اینکه بتوانید در آزمون سنجش هوش تیزهوشان ثبت نام نمایید باید دارای یکسری شرایط باشید که این شرایط برای پایه ششم به هفتم عبارتست از:

1 . ملیت ایرانی

2. کسب نمرات خیلی خوب در تمامی دروس نوبت دوم پایه پنجم

3. کسب نمرات خیلی خوب در تمامی دروس نوبت دوم پایه ششم

راهنمای ثبت نام در دفترچه ثبت نام آزمون سنجش هوش

مرحله تکمیل مشخصات داوطلبی و انتخاب رشته : دانش آموزان در مرحله اول باید با ورود به سایت سنجش هوش و با وارد کردن شماره شناسنامه و رمز ورود همگام خود نسبت به تکمیل اطلاعات هویتی خود اقدام نمایند و سپس مدارس مورد علاقه خود را انتخاب نمایند. هر داوطلبی می تواند در این مرحله حدکثر 3 مدرسه را بر اساس اولویت های خود انتخاب نماید.

مرحله واریز وجه آزمون تیزهوشان : در مرحله بعدی  داوطلبان باید نسبت به پرداخت هزینه آزمون سنجش هوش تیزهوشان اقدام نمایند. پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان هفتم از طریق سامانه  hoosh.medu.ir انجام می گیرد و دانش آموزان عزیز حتما باید وجه ثبت نام تیزهوشان را به صورت الکترونیکی پرداخت نمایند. توجه داشته باشید که عدم پرداخت هزینه ثبت نام به منزله انصراف داوطلب از شرکت در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان می باشد.

مرحله دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان : مرحله نهایی قبل از برگزاری آزمون سنجش هوش مربوط به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان می باشد که داوطلبان میتوانند از یک هفته مانده به زمان برگزاری آزمون نسبت به دریافت کارت آزمون خود اقدام نمایند. کارت ورود به جلسه شامل مشخصات داوطلب و آدرس محل برگزاری آزمون سنجش هوش می باشد.

داوطلبان و والدین گرامی در صورت هر گونه نیاز به راهنمایی درباره آزمون سنجش هوش تیزهوشان با مشاورین سامانه در ارتباط باشید.

تماس طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375

تماس طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

 

مطالب مفید

زمان و نحوه ثبت نام سنجش هوش تیزهوشان 98

راهنمای ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 98

ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان 98

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا