دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم 99 – 1400

دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم 99 – 1400 منشر شد:

متقاضیان ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان پایه هفتم باید ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت و پس اطلاع از مندرجات آن اقدام به تکمیل فرم ثبت نام نمایند . دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 99 – 1400 به موارد مهمی همچون زمان ، شرایط و نحوه ثبت نام ، منابع و دروس آزمون ، زمان برگزاری و سایر جزئیات این آزمون اشاره شده است .

ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان پایه هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰ فقط به صورت اینترنتی و از طریق سایت مرکز ملی پرورش استعداد های درخشان و یا سامانه سنجش هوش انجام می شود . متقاضیان تحصیل در دوره اول متوسطه مدارس تیزهوشان جهت ثبت نام در این آزمون ورودی به سایت مذکور مراجعه نموده و با توجه به مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان 99-1400 اقدام به تکمیل فرم مربوطه نمایند .

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان شامل اطلاعات مهمی از قبیل شرایط و ضوابط ، منابع دروس امتحانی آزمون ، زمانبندی رویداد های مختلف این آزمون ، مدارک ، هزینه و … می باشد . در ادامه به شرح زمان دریافت دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 99 – 1400 و نکات مهم مندرج در آن می پردازیم .

برای مشاوره ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان پایه ششم هفتم 99 – 1400

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم 99 - 1400
دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم 99 – 1400

زمان دریافت دفترچه ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان پایه هفتم 99 – 1400

هر ساله مرکز ملی پرورش استعداد های درخشان و دانش پژوهان جوان همزمان با آغاز رویداد ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم اقدام به انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام آن می کند . دانش آموزان علاقمند به تحصیل در این مدارس باید ددر زمان اعلام شده توسط سازمان استعداد های درخشان اقدام به دفترچه ثبت نام آزمون سنجش و هوش پایه هفتم 99 – 1400 نمایند .

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم 99 – 1400 با توجه به اطلاعیه سازمان استعدادهای درخشان ار روز شنبه مورخه 26 بهمن تا سوم اسفند ماه 98 خواهد بود که داوطلبان برای دانلود دفترچه ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰ میتوانند همزمان با شروع ثبت نام به سایت ثبت نام hoosh.medu.ir و یا سامانه سنجش هوش تیزهوشان مراجعه نمایند .

(به محض انتشار دفترچه ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 99 – 1400 لینک دانلود فعال می شود .)

شرایط دفترچه ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان پایه هفتم 99 – 1400

هر ساله مرکز پرورش استعداد های درخشان در خصوص شرایط ثبت نام و پذیرش آزمون سنجش هوش مدارس تیزهوشان پایه هفتم در دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان توضیحاتی می دهد . در ادامه به شرح کامل شرایط دفترچه ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان پایه هفتم 99 – 1400 می پردازیم :

شرایط ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان پایه هفتم 99 – 1400

1) داشتن تابعیت ایرانی
توجه : دانش آموزان غیرایرانی نیز با شرایط خاص امکان ثبت نام و شرکت در آزمون تیزهوشان پایه هفتم 99 – 1400 را دارند .

2) کسب مقیاس ” خیلی خوب ” در تمامی دروس نوبت دوم پایه پنجم و نوبت اول پایه ششم ابتدایی در سال تحصیلی 98 – 99
توجه : لازم به ذکر است که ثبت نام و شرکت دانش آموزان در صورت کسب مقیاس خوب حداکثر در یک درس از دروس پایه پنجم و ششم بلامانع است .
توجه : شایستگی های عمومی دانش آموز نیز همانند مواد درسی موثر است .
توجه : در صورت مغایرت اطلاعات تحصیلی دانش آموز قبولی فرد در آزمون لغو می شود .

شرایط پذیرش آزمون سنجش هوش تیزهوشان پایه هفتم 99 – 1400

1) پذیرش آزمون ورودی مدارس تیزهوشان در دوره اول متوسطه صرفا بر اساس نتیجه سنجش هوش دانش آموز می باشد .
2) متقاضیان در زمان ثبت نام باید الویت های فرم ثبت نام خود را بر اساس مدارس تیزهوشان دوره اول متوسطه واقع در محل سکونت سال جاری خود و با عنایت به منطقه ، ناحیه آموزش و پرورش محل استقرار ، انتخاب نمایند .

توجه : حوزه آزمون داوطلبان بر اساس منطقه آموزشی محل تحصیل دانش آموز در سال تحصیلی 98 – 99 مشخص می شود .

3) دانش آموزان در شهرستان هایی که دارای چند مدرسه سمپاد هستند ، می توانند حداکثر سه مدرسه را ( هر سه در یک شهرستان ) به ترتیب اولویت انتخاب نمایند .

توجه : در شهرهایی که دارای چند ناحیه و منطقه می باشند ضروری است که فرد در اولویت های خود نسبت به انتخاب مدارس نواحی و مناطق همجوار اقدام نمایند . لازم به ذکر است که داوطلب پس از قبولی در منطقه مورد تقاضا امکان جا به جایی به سایر مناطق را ندارد .

توجه : دانش آموزان توجه داشته باشند که در صورت انتخاب شهر های مختلف یک استان در اولویت های سه گانه خود ، در زمان سنجش فقط اولویت اول فرد ملاک پذیرش و یا عدم پذیرش قرار می گیرد .

نکات مهم دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون تیزهوشان 99 – 1400

در شهرهایی که دارای چند ناحیه و منطقه می باشند ضروری است که فرد در اولویت های خود نسبت به انتخاب مدارس نواحی و مناطق همجوار اقدام نمایند . لازم به ذکر است که داوطلب پس از قبولی در منطقه مورد تقاضا امکان جا به جایی به سایر مناطق را ندارد .

دانش آموزان توجه داشته باشند که در صورت انتخاب شهر های مختلف یک استان در اولویت های سه گانه خود ، در زمان سنجش فقط اولویت اول فرد ملاک پذیرش و یا عدم پذیرش قرار می گیرد .

داوطلبانی می توانند کلیه سوالات خود را با استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی بپرسند .

برای مشاوره ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان پایه ششم هفتم 99 – 1400

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا